Cik Cik Okey – Okey Deniz

Cik Cik Okey

Dünyada ve ülkemizde en çok oynanan oyunların başında okey gelmektedir. Bu durum okeyin ne kadar bilinen bir oyun olduğunun en güzel izahıdır. Gerek Türkiye’de gerekse tüm dünyada en sevilen oyunlardan olan okeyi oynamak oldukça basittir. Özelliklede teknolojinin ve internetin gelişmesiyle bu oyun internet aracılığıyla her yerden oynanılabilir olmuştur. Ancak bu durum seçenekleri arttırmış ve günümüzde okey oynanılabilecek yüzlerce okey sunucusu olmuştur. Eğer oynadığınız okeyden zevk almak ve vaktinizi eğlenceli geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey düzgün ve işinize yarayacak bir okey sunucusu bulmaktır. Böylece oyundan keyif alma ihtimaliniz daha da artacaktır. Size okey oynamayı tekrar sevdirecek bir sunucu arıyorsanız Cik Cik Okey’i tercih edebilirsiniz.

Cik Cik Okey ve Oyun Süresi

En bildiğiniz okey sunucularında bile birçok hata vardır. Bu durum sizin dezavantajınızadır. Örneğin oyun esnasında zaman sınırı birçok platformda oldukça fazladır. Bu durum okey oyuncularının kişilerin dezavantajınadır. Şöyle ki, kişi elin diğer kombinasyonlarını düşünemeden zaman dolmakta ve bu durumda oyuncunun mağlup olmasına neden olmaktadır. Ancak Cik Cik Okey sunucusunda süre diğer platformlara göre daha fazladır. Böylece kişi istediği şekilde düşünerek eli dilediğince bitirebilme hakkına sahip olmaktadır. Sizde bu platformu kullanarak okey oyununuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Cik Cik Okey Oyna

Okey sunucularında en çok şikâyet edilen durum oyun oynanılan kişilerin seviyesiz davranışlar göstermesidir. Bu taciz, hakaret hatta küfüre kadar uzanmaktadır. Bütün bu sorunlar kişileri online olarak okey oynamaktan soğutmakta ve kişilerin bu oyuna kötü bakmasına yol açmaktadır. Bu ve bunun gibi sorunlar sebebiyle oyuncu oyun oynayacağı okey sunucusunu iyi seçmelidir. Aksi halde rahatsız edilecektir. İşte rahatsız edilmek istemeyen ve kaliteli insanlarla okey oynamak isteyen kişiler için kaliteli bir okey sunucusu gereklidir. Kaba davranışta bulunan bireyleri anında oyundan atan ve küfür gibi konularda oldukça hassas davranan bir platform arıyorsanız Cik Cik Okey ’iseçebilirsiniz. Bu platformda böyle tatsız olaylar asla yaşanmamaktadır. Böylece herkes sadece oyunuyla ilgilenmekte ve oyuna konsantre olmaktadır.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir