Fesbuk – Okey Deniz

Fesbuk

Okey günümüzde en çok oynanan online oyunlar arasında bulunmaktadır. Genç yaşlı demeden her kesimden bireyin severek oynadığı bu oyunu oynamak önceden çok meşakkatliyken şimdi teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu oyunu oynamak çok daha basittir. Önceden okey oynamak için okey seti bulmak gerekirdi şimdi ise gerekli olan tek araç internet. Bu sayede bilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda okey oynayabilirsiniz. Oldukça haz veren bu oyunu oynamak için yapmanız gereken sadece Fesbuk gibi bir okey platformu bulmaktır. Böylelikle boş vakitlerinizi daha eğlenceli geçirebilecek ve dilediğiniz yerde okey oynayabileceksiniz. Kaliteli ve eğlenceli bir okey deneyimi istiyorsanız mutlaka Feysbuk Okeyi tecrübe etmelisiniz.

Neden Fesbuk Okey?

Diğer okey platformlarının aksine Fesbuk Okey kullanımı oldukça basit ve hızlıdır. Ayrıca üye olmak istemeyen kişiler üyelik almadan da kolaylıkla bu platformda okey oynayabilirler. Bu platformu tercih etmenizin en önemli nedenlerinden biride okey oyunu esnasında el dağıtımı yapılırken her kese eşit düzeyde el dağıtması ve oyunu bilmeyen kişilerin, bilen kişileri yenmesini engellemesidir. Bazı platformlar okey kullanıcılarına parayla üyelikler satılmakta ve bu kullanıcılara başlangıç eli güzel verilmektedir. Bu durum bu platformda yoktur böylece en adaletli şekilde eller dağıtılacak bilen kişiyle bilmeyen kişinin farkı ortaya çıkacaktır. Başka bir torpil olayı ise oyunda fazla puanı olan bireylere genel olarak güzel el gelir. Birçok okey platformunda da bu sistematik geçerlidir ve puanınız azsa masada yenme olasılığınız oldukça düşüktür. Böyle bir sorunla Feysbuk Okey oynarken asla karşılaşmazsınız.

Fesbuk Okey Farkı

Diğer platformlarda oynadığınız okeylerden çok daha farklı bir okey deneyimi yaşamak istiyorsanız Fesbuk okeyi tercih edebilirsiniz. Bu platformda okey oynarken sıkılmayın diye sohbet de yapılmaktadır. Bu sayede hem oyunun keyfini çıkarabilir hem de yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca diğer platformda ki sohbet bölümlerinin aksine ahlaka aykırı söz ya da davranışta kişi oyundan atılacak ve bir daha kimseyi rahatsız etmeyecektir. Bu sayede sizde oyununuzun keyfini çıkaracak ve sevmediğiniz kişilere tahammül etmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca sohbet etmek istemiyorsanız sohbeti kapatarak sadece oyununuza da konsantre olabilirsiniz.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Fesbuk” üzerine 3 yorum
  1. ilginç bir yazı. Ben de dünyanın dört bir yanındaki insanlarla görüntülü sohbet iyi bir web sitesi tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir