Ganyum – Okey Deniz

Ganyum

İlk oynanış tarihi 1930 yıllarına kadar giden ve o günden günümüze kadar popülerliğini yitirmeyen bir oyundur okey. Kız erkek, yaşlı genç denilmeden her kesimden insanın oynadığı ve eğlenceli vakit geçirdiği bu oyun şans ve hafıza oyunudur. Özellikle ülkemizde oldukça ilgi gören bu oyunu oynamak için oyunun araç ve gereçleri gereklidir. Bu da ne yazık ki oyunun oynanabileceği zaman ve mekân dilimini sınırlandırmaktadır. Ancak internet hayatımızın birçok bölümüne yenilikler kattığı gibi oyunlarda da birçok yenilik yapmıştır. Bu başta okey olmak üzere birçok oyunda geçerlidir. Şimdi okey araçlarına ve hatta okey arkadaşına gerek olmadan istediğiniz zamanda Ganyum ile okey oynayabilirsiniz.

Ganyum Okey

Her okey sitesinde okey oynamak mümkündür. Ancak oyundan keyif almanız için bazı şartlar mutlaka sağlanmalıdır. Aksi halde her zaman oynadığınız oyundan nefret bile edebilirsiniz. Bu şartlardan ilki oyunda torpil dönmemesidir. Özellikle gerçek hayatta tamamen şansa yönelik olarak gelen ilk el genel olarak birçok okey sitesinde puana göre ya da parayla yapılan bir takım üyeliklere gelmektedir. Buda sizi daha elinizdeki taşları daha dizemeden diğer oyuncuların oyunu bitirmesi gibi rahatsız bir durum ortaya koymaktadır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise okey oynadığınız sitedir. Eğer site seçimini iyi yaparsanız, sitede kullanılan okey sunucusu da düzgün olacak ve sizde sorunsuz oyunlarınızı oynayabileceksiniz. Böylesine iyi bir sunucu arıyorsanız Ganyum okeyi tercih edebilir ve çok farklı bir okey tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Ganyum Okey ve Sohbet

Okey genel olarak ülkemizde dostlarla iyi vakit geçirmek için oynanmaktadır. Okeyi bir masa etrafında muhabbetle birlikte oynadığınız zaman keyif alırsınız. Aslında burada okey oynandığı için muhabbet edilmemektedir. Muhabbetin yanında okey oynanmaktadır. İşte sanal okeyde yaşanılan bütün sorunlar buradan kaynaklanır. Okey oynarken muhabbet edilecek kısımda okey kadar önem taşır. Yani sohbet kısmı iyi olmazsa oyuncu okeyden tat alamaz ve hemen sıkılır. Ganyum okey sohbet platformu oldukça iyi tasarlanmış ve hazırlanmış bir okey platformudur. Burada okey oynarken yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni kişileri tanıyabilirsiniz.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir