Istaka Okey – Okey Deniz

Istaka Okey

Genel olarak 1’den 13’e kadar sıralanmış ve dört değişik renkten oluşan taşlarla oynanan oyunun adı okeydir. Ayrıca oyun esnasında belirlenen joker taşın isminin de okey olması bu oyunun böyle anılmasını sağlamıştır. Gerek ülkemizde gerekse diğer birçok ülkede oldukça rağbet gören bu oyun oldukça zevkli ve keyiflidir. Özellikle ülkemizde kahvehanelerden kafelere kadar birçok yerde oynanmaktadır. Oynanış itibariyle oldukça eğlenceli olan bu oyunu genel olarak kategorize edecek olursak şans oyunu demek yanlış değildir. Ancak oyun içerisinde şans kadar hafızada önemli bir faktördür. Sizde okey oyununu oynayacak iyi bir platform arıyorsanız Istaka Okey’i tercih edebilirsiniz. Böylece sıkılmadan okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Istaka Okey ve Sohbet

Son zamanlarda kaybettiği önemini geri kazanan olan okeyi artık internette oynamak daha popülerdir. İnternet üzerinde yüzlerce okey oynanılacak sunucu olduğu düşünülecek olursa, Tercih edeceğiniz sunucunun önemi daha kolay anlaşılabilir. Birçok okey sunucusunda sohbet hizmeti olmaktadır. Ancak bazı kişiler bu uygulamayı insanlara küfür, hakaret etmek için kullanmaktadır. Böyle bir durum için tercih edeceğiniz sunucunun güvenlik önlemleri olmalıdır ki sizi kimse taciz edemesin. Istaka Okey sunucusunda bu ve bunun gibi durumlar için alınmış birçok tedbir bulunmaktadır. Bu çerçevede hakaret ve küfür içerikli sözler yazan kişilerin IP adresleri tespit edilmekte ve sunucuya tekrar bağlanmaları ise engellenmektedir.

Istaka Okey Oyna

Ülkemizde en çok kullanılan okey platformlarından biride Istaka Okey’dir. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. En temel sebebi ise teknik düzenlemelerdir. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde oyun oynayabilmek mümkündür. Oyun ekranında rahat olduğunuzu hissetmeniz oyuna da yansımaktadır. Başka bir sebep de okey platformları arasında en adaletli el dağıtımını bu platform yapmaktadır. Bu nedenle diğer platformlardan ziyade bu platformda oyun oynamak sizin için çok daha keyifli olacaktır. İnternet ortamında size bu konuda en kaliteli hizmeti sunacak platform budur. Bu nedenle birçok takipçisi vardır. Sizde bu platformda henüz oyun oynamadıysanız bir kez deneyerek bambaşka bir okey tecrübesi yaşayabilirsiniz. Ayrıca test etmek isteyen kullanıcılar üye olmadan test edebilirler.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir