Okey Azram – Okey Deniz

Okey Azram

Tarih olarak okey’i kullanmaya başladığımızdan beri türk milletinin hayatının bir parçası olmuştur. 106 taştan, 4 ıstaka ve 1 adet zardan oluşan bu oyunda, halen kahve hanelerde, evlerde, arkadaş ortamlarında oynanmaktadır. internetin evimize girmesiyle birlikte artık okey oyunu heryerde. cep telefonları, tablet bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar, ve masa üstü bilgisayarlar ile nerede olursa olsun başka memleketlerden insanlarla okey oynayabiliyoruz. azram okey ise bu sebepten dolayı kurulmuş olan bir okey platformudur.

Azram Okey’e nasıl girebilirim?

tarayıcınız olan Explorer, opera, mozilla ve yandex’ten giriş yapılabiliyor. java ile yazılmış olan bu uygulama oldukça basit kullanışlı bir özellik taşıyor. her yaştan kadın erkek demeden kullanılabilen bu oyun, ücretsizdir. tarıyıcımızı açtıktan sonra, odalarımızdan bir tanesine tıklayarak oda seçimini yapmanız gerekir. azram okey odaları, göz kamaştırıcı kalittesi ile tercih edilen salonlardan birisidir. odaya tıkladıktan sonra, nick belirleyiniz. kendinize uygun nick’i seçtikten sonra, şifre ardından e-mail adresinizi giriniz. son olarak avatar seçimi (bayan) yada (erkek) avatarlardan birini seçtikten sonra, artık girememeniz için hiç bir sebep kalmamıştır.

Azram Okey Genel Salon

Bu okey salonu yani azram okey genel salon, sitesindeki en kalabalık okey odasıdır. bütün kategorileri temsil etmektedir. puan sınırı olmadığı için sohbet ve okeyin tadını çıkarmaya bakın ve özelliklerini keşvedin.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir