Okey Biz – Okey Deniz

Okey Biz

Gerek Türkiye’de gerekse tüm dünyada popülerliğini asla kaybetmeyen bir oyun varsa oda okeydir. Okey oynadıkça kendinden bezdirmeyen bir oyundur. Bu nedenle de her geçen gün hayatımızdaki yeri biraz daha artmaktadır. Okey her zaman oynamak isteyeceğiniz bir oyundur. Bu nedenle okey oynamak için iyi bir internet sitesine ihtiyacınız vardır. Bu sayede dilediğiniz zaman diliminde okey oynayabilirsiniz. Okey esnasında masadaki kişilerle sohbet edebildiğinizden dikkat etmeniz gereken en önemli husus oyuna başladığınız bireylerin saygılı kimseler olmasıdır. Aksi halde oyundan tat alacağınız yerine oyundan nefret edersiniz. Saygın kimselerle oyun oynamak için Okey Biz gibi bir platform tercih etmelisiniz.

Neden Okey Biz?

Okeyi internet üzerinden birçok platformdan oynamanız mümkündür. Ancak birçok online okey platformu haddinden fazla internet tüketmektedir. İnternetinizin sınırsız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz bu konuda haklısınız da. Ancak internet paketlerinde adli kullanım kotası denilen bir internet sınır vardır ve bu sınır geçilince internet hızını %60 oranında azalmaktadır. Bunun için internet kullanımını dengeli ayarlamanız gerekmektedir. Özellikle çok okey oynuyorsanız bu durum çok daha fazla önem arz etmektedir. İnternetinizi düzgün bir şekilde kullanacak ve internet hızınızı düşürmeyecek bir okey platformu istiyorsanız Okey Biz’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu platformda sohbet bölümünü kapatarak mesajları almazsınız. Bu sizin internet kullanımınıza da yansıyacaktır yani sohbeti kapatırsanız daha az internet tüketeceksiniz.

Okey Biz Nasıl Oynanır?

Okey Biz’i oynamak diğer platformlardan çok farklı değildir. Hatta diğer okey sunucularına göre kullanımı son derece daha basittir. Bu sebeple okeyi daha sade ve hoş bir hale getirmiştir. Ayrıca bu platform sizin için çok daha iyi bir oyun deneyimi sunacaktır. Çünkü oyun itibariyle size gelen başlangıç taşları ile diğer oyunculara gelen başlangıç taşları adaletli dağıtılacaktır. Bu da daha rekabetli ve daha keyifli bir oyun oynamanızı sağlayacaktır. Ayrıca ekran sade olduğundan kullanım için ayrı bir zorluk yaşamayacak ve sadece okeye odaklanacaksınız. Dünyada en çok oynanılan oyun olan okeyin tadını almak için yapmanız gereken tek şey internet sitesi seçimini doğru yapmaktır.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir