Usta Okey – Okey Deniz

Usta Okey

Genel olarak bilgisayar oyunlarını iki şekilde kategorize etmek mümkündür. Oyun bittikten sonra zevki kalmayanlar ve ikinci olarak her ne kadar oynanılırsa oynansın hala keyif veren oyunlar. Bu ikinci kategorideki oyunların başında ise okeyin olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle okey oyununun kendinden bezdirmediği gibi okey oynatan sunucunun da kendinden bezdirmemesi gereklidir. Aksi halde vaktiniz eğlenceli geçmek yerine daha da sıkıcı bir hal alacaktır. Ülkemizde en çok kullanılan okey sunucularının arasında Usta Okey de bulunmaktadır. Tasarım itibariyle oldukça güzel hazırlanmış olup en çok kullandığınız oyun sunucusundaki hatalar bu sunucuda tekrar edilmemiştir. Okeyi bu sunucudan oynamanız size çok daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Usta Okey Avantajları

Ülkemizde sayısız oyun platformu bulunmaktadır. Ancak birçok platformda oldukça adaletsiz davranılmakta ve oyuncuların hakkı yenilmektedir. Bu haksızlıkların başında üyelik satmak gelmektedir. Üyelik alan oyunculara birçok daha fazla hak tanınmakta hatta bu oyunculara gelen taşlarda bile ayrıcalık bulunmaktadır. Başka bir haksızlık ise oyun sunucusu her zaman puanı yüksek olan oyuncuya iyi el vermekte ve masadan her zaman en yüksek puanlı oyuncu yenerek ayrılmaktadır. Bu durum internette okey oynamaya yeni başlamış usta oyunculara haksızlık ve saygısızlık yapmak demektir. Bütün bu durumlarla karşılaşmamak için yapacağınız sunucu tercihi çok önemlidir. Eğer Usta Okey gibi adaletli bir oyun sunucusu seçerseniz bu problemlerin hiçbiriyle karşılaşmadan okeyinizi keyifle oynayabilirsiniz.

Usta Okey Oyna

Birçok kişi internet üzerinden okey oynamanın yanlış olduğunu düşünmektedir. Bu oldukça mantıksız bir tutumdur. Çünkü istediğiniz yerde istediğiniz şekilde internet üzerinden okey oynamanız mümkündür. Ayrıca ek olarak okeyi canlı oynarken problemlerle karşılaşma ihtimali daha yüksektir. Örneğin el başlamadan taşlar yeterince karışmamış olursa bazı kişilere el çok daha iyi gelecek ve oyun başlamadan bitecektir. Okeyi canlı oynarken bu ve bunun gibi problemlerle karşılaşma olasılığı oldukça fazladır. Başka bir problemde canlı oyun oynarken sürenizin çoğu taş dizmeye gidecek bu da okey oynamanıza engel olacaktır. Hâlbuki Usta Okey gibi bir platform seçerek bütün bunlarla uğraşmadan rahatça oyununuzu oynayabilirsiniz.

OKEY SALONUNA GİRİŞ

Yazar : PuSaT

Okey Sitesi Yaptırmak isterseniz iletişim tel : 0545 553 40 85 Skype : ahmet.ulusoy1987 ekleyin bütün sorularınızı yanıtlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir